Okul Sporları İl Birinciliği karşılaşmaları 27 Şubat-6 Mart tarihleri arasında tamamlanmıştır. Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorilerinde dereceye giren ve ilimizden Bölge Yarışmalarına katılmaya hak kazanan sporcularımızın 10 Mart 2016 Perşembe gününe kadar İl Temsilcisi Alptuğ AKYILDIZ (0505 487 03 87) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Gidemeyecek sporcularımızın yerine kategorilerinde derece yapmış bir sonraki sporcu kafileye dahil edilecektir.
31 Mart - 3 Nisan 2016 tarihlerinde Muğla- Fethiye - Orient Otel'de yapılacak olan Okul Sporları Bölge Finallerine katılacak sporcu ve veliler ile 11 Mart 2016 saat: 17.00'de Afyonkarahisar Spor Kompleksi Turnuva alanında toplantı yapılacaktır.
Kontenjanlara göre bölge finallerine gitmeye hak kazanan sporcularımızın listesi haberimizin devamında yer almaktadır.
KÜÇÜKLER (ERKEK) KATEGORİSİ | ||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | DEMİR İSA SAMED | BEYAZID İLKOKULU |
2 | SAVAŞ BEKİR | SÜMER İMAM HATİP ORTAOKULU |
3 | BEYTEMİR HALİL EYMEN | AFYON TED KOLEJİ |
4 | TOKMAK BUĞRA | ÇAY ATATÜRK ORTAOKULU |
5 | ATAY EMİR | HOCA AHMET YESEVİ |
KÜÇÜKLER (BAYAN) KATEGORİSİ | ||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | ÇARDAK LEYLA | GÜVEÇCİ ORTAOKULU |
2 | UYSAL FATMA | ÇOBANLAR ORTAOKULU |
3 | DURU ZEYNEP | YÜKSEL VARLI İLKÖĞRETİM KURUMU |
YILDIZLAR (ERKEK) KATEGORİSİ | ||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | KESER AHMET | OSMANBEY KOLEJİ |
2 | KAÇAR AYKUT | ÇAY GAZİ M.KEMAL ORTAOKULU |
3 | KARAKAYA ALİ | BAYRAKTEPE ORTAOKULU |
4 | KESKİN HAYRULLAH EMRE | OSMANBEY KOLEJİ |
5 | TAŞAL MERT | HACI HAYRİYE ÖZSOY ORTAOKULU |
YILDIZLAR (BAYAN) KATEGORİSİ | ||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | SÖĞÜT AYŞE | OSMANBEY KOLEJİ |
2 | ÇAYIR ESRA | GÜVEÇCİ ORTAOKULU |
3 | UVUZTEKİN SİBEL | GÜVEÇCİ ORTAOKULU |
GENÇLER (ERKEK) KATEGORİSİ |
||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | ŞİMŞEK OĞUZHAN | SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ |
2 | SALDOĞAN MUHAMMED ALİ | SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ |
3 | SATILMIŞ RECEP CAN | KAMİL MİRAS ANADOLU LİSESİ |
4 | ÖLMEZ FERHAT KEMAL | ÖZEL DOĞA KOLEJİ |
5 | TOKMAK SADIK CAN | ÖZEL DOĞA KOLEJİ |
GENÇLER (BAYAN) KATEGORİSİ | ||
SIRA | İSİM | OKUL |
1 | DANIŞMAN SELMA | KAMİL MİRAS ANADOLU LİSESİ |
2 | AYDOĞAN SÜMEYYE | KAMİL MİRAS ANADOLU LİSESİ |